Ekspertiz

Negatif filmler özelliklede cam negatifler son yıllarda araştırmacılar ve koleksiyoncular tarafından yoğun bir şekilde takip edilmektedir.
Negatif filmlerin çeşitliliği, sınıfları, tarih aralıkları ve fiyat aralıkları satıcılar ve koleksiyoncular için birçok soru işaretini barındırmaktadır. Cam Negatif sitesi olarak satıcı ve koleksiyoncuların bu alandaki eksikliklerini gidermek amacıyla ekspertiz hizmeti vermekteyiz.
Ekspertiz hizmetimiz sayesinde elinizde bulunan cam negatifler, plastik negatifler, dialar ve selüloz asetattan üretilen negatif filmleri değerlendirmenize yardımcı oluyoruz. 

Ekspertiz raporunda verilecek hizmetin bir kısmı şu şekildedir;
• Negatif filmin türü (cam negatif, plastik negatif, dia, asetattan üretilen negatif)
• Negatif filmin üretim dönemi
• Negatif filmin hangi ülke ya da hangi bölgeye ait olduğu
• Negatif filmin güncel piyasa fiyatı
• Negatif filmin emsal satış rakamları
• Negatif filmin satışı konusunda danışmanlık

Negatif filmlerin ekspertizini nasıl yaptırabilirsiniz
Satmak istediğiniz ya da hakkında bilgi almak istediğiniz negatif filmlerin fotoğraflarını çekerek E-mail üzerinden bize iletebilirsiniz. Ürünlerin fotoğrafının yanında sizin elinizde olan bilgileri de mail aracılığıyla bize iletmeniz size daha iyi bir hizmet vermemizi sağlayacaktır.
Göndermiş olduğunuz fotoğraf ve bilgilerin durumuna göre sizlere geri dönüş yapılacaktır. Tahmini geri dönüş süresi en fazla 24 saattir.

Ekspertiz yaptırmak için camnegatif@gmail.com aracılığıyla bizlere ulaşabilirsiniz.

Ekspertiz
Başa dön